Witamy w Centrum Edukacji QUEEN - Urszula Księżopolska!

Prowadzimy kursy na najwyższym poziomie:
BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA i MATEMATYKA
w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Rytlu!


W celu kontaktu, prosimy o telefon lub wiadomość na numer pani Urszuli Księżopolskiej:
☎ 500 299 290 lub ☎ 502 846 949

Oto grupy QUEEN na rok szkolny 2023/2024:


ŚRODY

⏰ 16:00 - BIOLOGIA DLA MŁODZIEŻY Z KLAS MŁODSZYCH - ul. Leśna 30, Rytel

SOBOTY

⏰ 13:00 - BIOLOGIA DLA MŁODZIEŻY Z KLAS MŁODSZYCH - ul. Kolberga 23/25, Sopot


Więcej informacji na temat grup pojawi się wkrótce!
Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie uczniów liceów ogólnokształcących i techników do egzaminu maturalnego, który, zdany z godnością, gwarantuje indeks wybranej uczelni wyższej. Pragniemy sprawić, aby świeżo upieczeni, dorośli obywatele nie tylko myśleli o kochaniu, ale również kochali myśleć. Ze swojej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby nasi absolwenci w przyszłości wspominali maturę jako przyjemną formalność, a nie okropne przeżycie.

Nasza oferta:

BIOLOGIA
 

BIOLOGIA

Mechanika życia, wyłożona w przystępny i jasny sposób, w zasięgu Twojej ręki! Pozwól się zachwycić doskonałością rozwiązań zastosowanych w organizmach żywych! Praca z dziesiątkami arkuszy maturalnych w cenie.
CHEMIA
 

CHEMIA

Chemia to nie czarna magia. Chemia to jasna i przejrzysta nauka o zachowaniu atomów oraz cząsteczek. Chemicy syntezują nowe leki i materiały przyszłości. Pomożemy Ci zostać chemikiem! Doświadczenia i arkusze maturalne integralną częścią kursu!
FIZYKA
 

FIZYKA

Mechanikę biologii można sprowadzić do chemii, a mechanikę chemii - do fizyki. Znajomość fizyki to lepsze zrozumienie otaczającego nas świata! Arkusze maturalne na poziomie rozszerzonym!
MATEMATYKA
 

MATEMATYKA

Królowa nauk potrafi być przystępna i fascynująca. Daj nam szansę, a pokochasz matematykę! Poziom podstawowy i rozszerzony wraz z arkuszami maturalnymi.

Dołącz do nas!

Aby zostać uczniem Centrum Edukacji QUEEN, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy on-line, który znajdziesz poniżej:

Formularz zgłoszeniowy do Centrum Edukacji QUEEN

… lub zadzwoń pod numer telefonu: 500 299 290.

Nawiązanie współpracy z Centrum Edukacji QUEEN wiąże się z podpisaniem umowy, której integralną cześć stanowi Regulamin kursów. Podpisanie umowy jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem oraz jego akceptacją.

Witryna stworzona za pomocą: Nirvana & WordPress.