Witamy w Centrum Edukacji QUEEN - Urszula Księżopolska!W SOBOTĘ 15. LUTEGO 2020. RUSZA O 9 -TEJ W GDAŃSKU W SZKOLE FREGATA, POD ADRESEM CYSTERSÓW 13, MATURALNY KURS BIOLOGII O 12-EJ MATURALNY KURS CHEMII. ZAPRASZAMY.

ZAJĘCIA Z ANATOMII DLA STUDENTÓW PIERWSZEGO ROKU UNIWERSYTETÓW MEDYCZNYCH OD SIERPNIA 2019 PROWADZIĆ BĘDZIE LEKARZ SPECJALIZUJĄCY SIĘ W NEUROCHIRURGII.

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie uczniów liceów ogólnokształcących i techników do egzaminu maturalnego, który, zdany z godnością, gwarantuje indeks wybranej uczelni wyższej. Pragniemy sprawić, aby świeżo upieczeni, dorośli obywatele nie tylko myśleli o kochaniu, ale również kochali myśleć. Ze swojej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby nasi absolwenci w przyszłości wspominali maturę jako przyjemną formalność, a nie okropne przeżycie.

Terminarz egzaminów pisemnych w roku szkolnym 2019/2020

Terminy egzaminów z fizyki, chemii, biologii i matematyki:
I egzamin - 24 listopada 2019
II egzamin - 2 lutego 2020
III egzamin - 19 kwietnia 2020
IV egzamin dodatkowo dla młodzieży z klas młodszych - 24 maja 2020

Nasza oferta:

BIOLOGIA
 

BIOLOGIA

Mechanika życia, wyłożona w przystępny i jasny sposób, w zasięgu Twojej ręki! Pozwól się zachwycić doskonałością rozwiązań zastosowanych w organizmach żywych! Praca z dziesiątkami arkuszy maturalnych w cenie.
CHEMIA
 

CHEMIA

Chemia to nie czarna magia; czarna magia to ogon traszki i siwy włos teściowej warzone w kociołku. Chemia to jasna i przejrzysta nauka o zachowaniu atomów oraz cząsteczek. Chemicy syntezują nowe leki i materiały przyszłości. Pomożemy Ci zostać chemikiem! Doświadczenia i arkusze maturalne integralną częścią kursu!
FIZYKA
 

FIZYKA

Mechanikę biologii można sprowadzić do chemii, a mechanikę chemii - do fizyki. Znajomość fizyki to lepsze zrozumienie wszystkiego (poza kobietami; chyba, że kobieta jest fizyczką i nie rozumiesz, co do Ciebie mówi). Arkusze maturalne na poziomie rozszerzonym!
MATEMATYKA
 

MATEMATYKA

Królowa nauk potrafi być przystępna i fascynująca. Daj nam szansę, a pokochasz matematykę! Poziom podstawowy i rozszerzony wraz z arkuszami maturalnymi.
JĘZYK POLSKI
 

JĘZYK POLSKI

"Aby język giętki zdołał wypowiedzieć wszystko, co pomyśli głowa" i wiele więcej na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym wraz z arkuszami maturalnymi.
KURSY GIMNAZJALNE
 

KURSY GIMNAZJALNE

Część humanistyczna i część matematyczno-przyrodnicza (osobne kursy). Chcesz dostać się do dobrego liceum/technikum? Z naszą pomocą napiszesz egzamin gimnazjalny na 100%!

Dołącz do nas!

Aby zostać uczniem Centrum Edukacji QUEEN, wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy on-line, który znajdziesz poniżej:

Formularz zgłoszeniowy do Centrum Edukacji QUEEN

… lub zadzwoń pod numer telefonu: 500 299 290.

Nawiązanie współpracy z Centrum Edukacji QUEEN wiąże się z podpisaniem umowy, której integralną cześć stanowi Regulamin kursów. Podpisanie umowy jest równoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem oraz jego akceptacją.

Pobierz treść umowy z Centrum Edukacji QUEEN na rok szkolny 2019/2020
Witryna stworzona za pomocą: Nirvana & WordPress.